Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Milk bar 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Kinder Crispy 170g Kinder from €7.99 (€47.00 / 1 kg) Travel Edition M&Ms Peanut Candy Tin 112g M&M’s from €8.99 (€80.27 / 1 kg) Travel Edition KitKat Formula 1 Tin 138g KitKat from €14.99 (€108.62 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Crispy Caramel 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Oreo Tin 176g Oreo from €9.99 (€56.76 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Pixel 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Tic Tac Mini Boxes 228g Tic Tac from €14.99 (€65.75 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Lindt Lindor Tube Assorted 400g Lindt from €26.99 (€67.48 / 1 kg) Was €37.99 - €11.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Haribo Goldbears Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Haribo Pick&Party Pouch Minis 748g Haribo from €15.49 (€20.71 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Everyday Low Price Special Offer Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 500g Lindt from €24.99 (€49.98 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport Mini Tower Variety 250g Ritter Sport from €9.99 (€39.96 / 1 kg) Was €11.50 - €1.51 The reduced price is valid until 30/09/26 Out of stock Travel Edition Rifai Mega Omega Mix of raw nuts, raw seeds & dried fruits Rifai €11.49 (€82.07 / 1 kg) Out of stock Travel Edition NESTLE Milk Chocolate Tablet 270g Nestlé Sustain.Sourced Cocoa €12.49 (€46.26 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Niederegger Mini bars Greetings from Frankfurt tin 175g Niederegger €12.49 (€71.37 / 1 kg) Out of stock Travel Edition CELEBRATIONS Sharing Bag 215g Celebrations €11.49 (€53.44 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Katjes vegan fruitgum, foam & licorice mix – Made with no animal gelatine, no artificial colouring Katjes €4.99 (€12.48 / 1 kg) Out of stock Travel Edition CELEBRATIONS Pouch 375g Celebrations €18.99 (€50.64 / 1 kg) Out of stock Travel Edition NESTLE KITKAT Destination Break 6x41 5g KitKat from €14.49 (€58.19 / 1 kg) Travel Edition PEZ Maxibag Minions 183.5g PEZ €8.49 (€46.14 / 1 kg) Travel Edition PEZ Maxibag Squishmallow 183.5g PEZ €8.49 (€46.14 / 1 kg) 6 7 8 9 10