Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Absolute Silk Cellular Performance Colours Expert Foundations Hydrating Multiline Silky Bronze Silky Purifying Special editions Special editions Travel Edition Price Price From To Brand Brand Sensai 64 Item(s) Travel Edition Sensai Multiline Face Care Set Sensai €99.99 Travel Edition Sensai Colours Face Care Set Sensai €75.99 Travel Edition Sensai Silky Purifying Cleaning Set Sensai €65.99 Sensai Expert Comforting Barrier Essence 40 ml Sensai from €159.99 (€399.98 / 100 ml) Sensai The Lipstick N Lipstick N° 3 Shakuyaku Red Sensai from €54.99 (€1,571.14 / 100 g) +4 Sensai Blooming Blush N° 05 Beige Sensai from €44.99 (€1,124.75 / 100 ml) Sensai Flawless Satin Moisture Foundation N° FS202 Ochre Beige 30 ml Sensai from €52.99 (€176.63 / 100 ml) +1 Sensai Silky Bronze Bronze Natural Veil Compact Sc02 Natural Sensai €52.99 (€623.41 / 100 g) Sensai Colours Styling Eyebrow Pencil N° 2 Warm Brown Sensai from €39.99 (€19,995.00 / 100 g) Sensai Absolute Silk Fluid 80 ml Sensai €169.99 (€212.49 / 100 ml) Sensai Expert Total Form Cream 50 ml Sensai from €299.99 (€599.98 / 100 ml) Sensai Foundations Total Finish Foundation Refill N° TF205 Topaz Beige 11 g Sensai from €42.99 (€390.82 / 100 g) +2 Sensai Colours Lasting Plump Lipstick Refill Light Coral Sensai from €32.99 (€868.16 / 100 g) +5 Sensai Expert Total Lip Treatment 15 ml Sensai from €114.99 (€766.60 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Cream Foundation CF24 Amber Beige 30 ml Sensai €84.99 (€283.30 / 100 ml) Sensai Translucent Loose Powder 20 g Sensai from €49.99 (€249.95 / 100 g) Sensai Cellular Performance Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads 60 ml Sensai €129.99 (€216.65 / 100 ml) Sensai Expert Awakening Creamy Eye Essence 20 ml Sensai from €139.99 (€699.95 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Emulsion II (Moist) Travel Size 50 ml Sensai from €55.99 (€111.98 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Advanced Day Cream 50 ml Sensai from €114.99 (€229.98 / 100 ml) Sensai Foundations Radiant Glow Foundation N° RG103 30 ml Sensai €59.99 (€199.97 / 100 ml) +2 Sensai Absolute Silk Illuminative Cream 40 ml Sensai from €184.99 (€462.48 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Cream 40 ml Sensai from €139.99 (€349.98 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Serum Essence 40 ml Sensai €114.99 (€287.48 / 100 ml) Sensai Concealer Highlighting Concealer N° HC00 Luminous Ivory Sensai from €39.99 (€1,142.57 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Mask 100 ml Sensai from €84.99 (€84.99 / 100 ml) Sensai Expert Lift Focus Essence 40 ml Sensai from €184.99 (€462.48 / 100 ml) Sensai Colours Lasting Eyeliner Pencil N° 1 Black Sensai from €34.99 (€34,990.00 / 100 g) Sensai Colours Mascara Set Black Sensai €39.99 Sensai Foundation Bronzing Gel N Bg62 Amber Bronze 50 ml Sensai €39.99 (€79.98 / 100 ml) Sensai Absolute Silk Cream 40 ml Sensai from €179.99 (€449.98 / 100 ml) Sensai Hydrating Fix Mist 50 ml Sensai from €49.99 (€99.98 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Fresh Day Cream 40 ml Sensai from €139.99 (€349.98 / 100 ml) Sensai Fluid Foundation Supreme Illuminator Sensai €49.99 (€1,249.75 / 100 g) Sensai Cooling Protective Suncare Spray SPF 50 150 ml Sensai €99.99 (€66.66 / 100 ml) Sensai Silky Purifying Milky Soap 150 ml Sensai from €55.99 (€37.33 / 100 ml) Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence 40 ml Sensai from €184.99 (€462.48 / 100 ml) Sensai Expert Total Lip Treatment Stick Sensai €59.99 (€1,153.65 / 100 g) Sensai Cellular Performance Extra Intensive Cream 40 ml Sensai from €319.99 (€799.98 / 100 ml) Sensai Expert Comforting Barrier Mask 60 ml Sensai from €159.99 (€266.65 / 100 ml) 1 2