CHANEL NOVELTIES CHANEL Coco Mademoiselle Eau de Parfum from €139.99 100 ml (€139.99 / 100 ml) CHANEL Coco Mademoiselle Body Care from €109.99 100 ml (€109.99 / 100 ml) CHANEL Rouge Coco Lipstick from €49.99 3.5 g (€1,428.29 / 100 g) CHANEL Le Lift Day Care from €149.99 50 ml (€299.98 / 100 ml) CHANEL GIFT IDEAS CHANEL Bleu de Chanel Eau de Toilette from €75.99 50 ml (€151.98 / 100 ml) CHANEL Coco Mademoiselle Eau de Parfum Intense from €139.99 100 ml (€139.99 / 100 ml) CHANEL Le Volume Mascara from €39.99 6 g (€666.50 / 100 g) CHANEL Le Lift Eye Care from €84.99 15 g (€566.60 / 100 g) CHANEL BEAUTY HIGHLIGHTS CHANEL Rouge Coco Lipstick from €44.99 3.5 g (€1,285.43 / 100 g) CHANEL Stylo Yeux Waterproof Eyeliner from €29.99 0.3 g (€9,996.67 / 100 g) CHANEL Coco Mademoiselle Nail Polish from €29.99 13 ml (€230.69 / 100 ml) Notify me CHANEL Coco Mademoiselle Eyeshadow from €109.99 5.4 g (€2,036.85 / 100 g)