Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Coffret Full Rim Love Story Nomade Rosie Signature Sex Sex Women Special editions Special editions Travel Edition Price Price From To Brand Brand Chloé Scent Scent floral mixed amber 43 Item(s) Chloe Signature L'Eau de Parfum Lumineuse 10 ml Chloé from €18.49 (€184.90 / 100 ml) Chloe Nomade Lumière d’Egypte Eau de Parfum 50 ML Chloé from €89.99 (€179.98 / 100 ml) Out of stock Chloé Signature Eau de Parfum Refill 150 ml Chloé €149.99 (€99.99 / 100 ml) 1 2