Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Travel Edition Lindt Captain Cocoa and Captain Skyla Napolitains in a mini bag format 114g Lindt from €8.99 (€78.86 / 1 kg) Travel Edition Reber Vienna Mozart Suitcase 160g Reber €18.99 (€118.69 / 1 kg) Travel Edition LINDOR CinRl Mk Cor 212G-E5 DF Lindt €16.99 (€80.14 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups set with 4 strawberry lollies, 4 marker pens and 1 colouring book - Hello Kitty Chupa Chups from €6.99 (€145.62 / 1 kg) Travel Edition Guylian Multipack Seashells 474g Duty Free Guylian €31.99 (€67.49 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition TWININGS LADY GREY BLACK TEA ENVELOPE TEABAGS X50 Twinings €7.49 (€74.90 / 1 kg) Travel Edition Starbrook chocolate giant milk tablet 400g Starbrook from €14.99 (€37.48 / 1 kg) Travel Edition Tyrkisk Peber Tin 375g Tyrkisk Peber €8.49 (€22.64 / 1 kg) Travel Edition Milka Mini Supermix 200g Milka from €8.49 (€42.45 / 1 kg) Travel Edition Mentos Gum Sour Strawberry 68g Mentos from €4.99 (€73.38 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition NEST Mini Mix Sharing Bag 390g Nestlé from €14.99 (€38.44 / 1 kg) Travel Edition Milk chocolate (48%) covered peanuts (24%) in a sugar shell. M&M’s from €17.99 (€59.97 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition TWININGS LADY GREY BLACK LOOSE TEA FOR TEAPOTS TIN 200G Twinings €12.49 (€62.45 / 1 kg) Travel Edition Van Slooten Cruising Cadillacs Redberry VEGAN XL Mix 800g Van Slooten €11.99 (€14.99 / 1 kg) Travel Edition Trolls Lunch Box with Marshmallows 50g Trolls €11.99 (€239.80 / 1 kg) Travel Edition Mirabell Mozart Mix 280g Mirabell from €21.99 (€78.54 / 1 kg) Travel Edition Fazer Dumle Snacks Crunchy puffs candy bag 200g Dumle €6.99 (€34.95 / 1 kg) Travel Edition Theodor Maass Jungle Blossom 100 g Maass Tee €7.49 (€74.90 / 1 kg) Travel Edition Collection with 3 bags of Katjes vegan foam fruitgum and fruitgum – Made with no animal gelatine, no artificial colouring or flavouring Katjes from €9.99 (€19.03 / 1 kg) Travel Edition Cadbury dairy milk wholenut 250g Cadbury €16.99 (€67.96 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade cotton bag with three bags of Travel Parade fruit gums and a memory game 300g Haribo €9.99 (€33.30 / 1 kg) Travel Edition Daim minis party bag, 1 kg Daim from €45.99 (€45.99 / 1 kg) Travel Edition Van Slooten Travel Bags 340g Vegan and Gluten Free - Fizzy Winegums with Lemonade flavours Van Slooten €6.49 (€19.09 / 1 kg) Special Offer Travel Edition NESTLE Milk Chocolate 280g Nestlé from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Milka chocolate individually wrapped and coming in 3 flavours: Alpine Milk, Strawberry and Hazelnut. Milka from €19.99 (€58.79 / 1 kg) Travel Edition Quality Street Sharing 460g Quality Street from €19.99 (€43.46 / 1 kg) Travel Edition Geisha 420g Geisha from €15.49 (€36.88 / 1 kg) Travel Edition Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 1000g Lindt from €64.99 (€64.99 / 1 kg) Special Offer Responsible Choice AFTER EIGHT Orange 400g After Eight from €9.99 (€24.98 / 1 kg) Was €15.49 - €5.50 The reduced price is valid until 31/10/26 Special Offer Travel Edition Toblerone Happy Holidays Milk 340g Toblerone €9.99 (€29.38 / 1 kg) Was €13.99 - €4.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Cadbury milk chocolates 250g Cadbury €16.99 (€67.96 / 1 kg) Travel Edition Rifai Premium Mix of dried fruits, raw peanuts & nuts Rifai €11.49 (€67.59 / 1 kg) Special Offer Travel Edition NESTLE Dark Almond Chocolate 280g Nestlé from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Maltesers Truffles with malt filling and honeycomb pieces covered in milkchocolate Maltesers from €15.49 (€77.45 / 1 kg) Travel Edition Rifai Sporty Mix of roasted soy beans, dried fruits & raw nuts Rifai €11.49 (€67.59 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Milka Extra Salted Caramel Almond 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Paw Patrol Lunch Box with Marshmallows 50g Paw Patrol from €11.49 (€229.80 / 1 kg) Travel Edition Baratti & Milano - Il Mito e il Viaggio - Assorted Dark Chocolate Praline 249g Baratti & Milano from €17.99 (€72.54 / 1 kg) Travel Edition Starbrook chocolate giant dark almonds 400g Starbrook from €15.99 (€39.98 / 1 kg) Travel Edition Starbrook Giant Chocolate Tablet Milk with Whole Hazelnuts 400g Starbrook from €15.99 (€39.98 / 1 kg) 1 2 3 4 5