Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Travel Edition Starbrook dark chocolate giant bar 400g Starbrook from €14.99 (€37.48 / 1 kg) Travel Edition Van Slooten Pretty Pink Cadillacs 320g Van Slooten €6.49 (€20.28 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel-Parade 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tropi Frutti 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Guylian Master Selection 117g Guylian from €16.99 (€145.21 / 1 kg) Travel Edition Fruittella Jumbostick Strawberry vegan Fruitella €9.49 (€28.93 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Lindt Lindor Tube silver with four flavours (milk, hazelnut, milk and white, double chocolate) 400g Lindt from €26.99 (€67.48 / 1 kg) Was €37.99 - €11.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Lindt Swiss Masterpieces dark chocolate pralines 140g Lindt from €26.99 (€192.79 / 1 kg) Travel Edition BISCOFF XL 375G Biscoff from €7.99 (€21.31 / 1 kg) Travel Edition Theodor Maass Mango Passion Fruit 100 g Maass Tee €7.49 (€74.90 / 1 kg) Travel Edition America's ultimate miniatures sharing assortment 500g Hershey's from €21.99 (€43.98 / 1 kg) Travel Edition Cadbury dairy milk chocolate 280g Cadbury from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Travel Edition Kahlua Temptations 324g Anthon Berg from €19.99 (€61.70 / 1 kg) Travel Edition Venchi Chocolate bars multipack 285g Venchi €23.99 (€84.18 / 1 kg) Travel Edition Guylian Temptations 522g Mix Pouch Guylian from €24.99 (€47.87 / 1 kg) Travel Edition Tic Tac TWO sugar-free candies with strawberry and lime flavor, with sweeteners Tic Tac from €4.29 (€110.00 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition Ricola Swiss Herbal Candy Selection - Multipack 6x27.5g Ricola from €9.99 (€60.55 / 1 kg) Travel Edition 16 fruit flavoured Chupa Chups lollipops in a fun reusable back pack Chupa Chups €22.99 (€119.74 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL CHOCOVIAR GIFTBOX 174g Venchi from €25.99 (€149.37 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL PISTACHIO COLLECTION GIFTBOX 168g Venchi from €25.99 (€154.70 / 1 kg) Travel Edition Mentos Gum Sour Green Apple 68g Mentos from €4.99 (€73.38 / 1 kg) Travel Edition Loacker Best of Moments 300g Loacker IT from €12.49 (€41.63 / 1 kg) Travel Edition Fruittella Berries and Cherry 200g Fruitella €5.99 (€29.95 / 1 kg) Travel Edition Fruittella Strawberry 200g Fruitella €5.99 (€29.95 / 1 kg) Travel Edition Van Slooten Travel Mix Liquorice XL 800g Van Slooten €11.99 (€14.99 / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise Maxi Egg 100g Kinder from €12.99 (€129.90 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Fun and Friends 48g Chupa Chups from €11.49 (€239.38 / 1 kg) Travel Edition Smarties Music Creator 38g Smarties from €19.99 (€526.05 / 1 kg) Travel Edition Haribo Happy-Cola 450 g Halal Haribo from €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Mentos Gum gift pack Global 100g Mentos from €9.99 (€99.90 / 1 kg) Travel Edition Guylian Seashells Gift Box 250g Guylian from €18.49 (€73.96 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Julius Meinl Vienna Espresso 220g beans Meinl €13.99 (€63.59 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 MEINL-BUY 2 FOR 23.90 Multibuy Travel Edition Julius Meinl Vienna Melange 220g beans Meinl €13.99 (€63.59 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/12/26 MEINL-BUY 2 FOR 23.90 Travel Edition Chupa Chups Forever Fun suitcase with lollipops and pocketgames Chupa Chups from €15.49 (€161.35 / 1 kg) Travel Edition Mentos Jumboroll chewy sweets in various fruit flavors Mentos from €8.99 (€29.97 / 1 kg) Travel Edition SMARTIES Cool Creature 20(4x34g) N2 XN Smarties from €19.99 (€146.99 / 1 kg) Special Offer Travel Edition SMARTIES MINI Sharing Bag 355g Smarties from €9.99 (€28.14 / 1 kg) Was €14.99 - €5.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition MAOAM chewy sweets mix in a box Maoam from €8.99 (€25.54 / 1 kg) Travel Edition Cadbury milk chocolate with whole hazelnuts 280g Cadbury from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Travel Edition Lindt LINDOR Tube Assorted with Pistachio 387g Lindt from €35.99 (€93.00 / 1 kg) 1 2 3 4 5