Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Special Offer Responsible Choice Anthon Berg Chocolate Cocktails 406g Anthon Berg from €19.99 (€49.24 / 1 kg) Was €27.99 - €8.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Special Offer Travel Edition Milka Extra Alpine Milk 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Toblerone Swarovski 340g Toblerone from €24.99 (€73.50 / 1 kg) Travel Edition Celebrations Jar 810g Celebrations €39.99 (€49.37 / 1 kg) Travel Edition Borgo de' Medici - 80g Truffle Butter Borgo de' Medici from €15.99 (€199.88 / 1 kg) Travel Edition Hershey's Cookie and Cream Kisses 200g Hershey's from €15.49 (€43.63 / 1 kg) Travel Edition Karl Fazer Milk chocolates 420g Karl Fazer €15.49 (€36.88 / 1 kg) Travel Edition Neuhaus Souvenir Collection Germany 163g Neuhaus €34.99 (€214.66 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Happy Cola fruit gum with cola flavor Haribo €4.29 (€17.16 / 1 kg) Travel Edition Petite Ecolier Milk 275G LU from €13.99 (€50.87 / 1 kg) Travel Edition Petite Ecolier Dark 275G LU from €13.99 (€50.87 / 1 kg) Travel Edition Royal Dansk butter cookies in a tin Royal Dansk from €12.99 (€38.21 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Milka Tender Moments Alpine Milk Pouch Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Travel Edition Raffaello tin box containing 30 pralines Raffaello from €22.99 (€76.63 / 1 kg) Travel Edition Marabou Milk 170g Marabou €5.99 (€35.24 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Pixel 650g Haribo from €9.49 (€14.60 / 1 kg) Travel Edition AFTER EIGHT Caramel without Mint 200g After Eight from €7.99 (€39.95 / 1 kg) Travel Edition Lindt Maxi Plaisir Almond Pistachio 150g Lindt from €9.99 (€66.60 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Giant Roulette fruit gums with fruit, cola and sour fruit flavours 225g Haribo €7.99 (€35.51 / 1 kg) Travel Edition Katjes vegan fruitgum – Made without animal gelatine, no artificial colouring or flavouring Katjes from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Travel Edition Milk chocolate (48%) covered peanuts (24%) in a sugar shell. M&M’s from €17.99 (€59.97 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Oreo Tin 396g Oreo from €11.99 (€30.28 / 1 kg) Was €15.99 - €4.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Special Offer Travel Edition Lindt Lindor Tube Milk 400g Lindt from €26.99 (€67.48 / 1 kg) Was €37.99 - €11.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Kinder Bueno, 344g Kinder from €13.99 (€40.67 / 1 kg) Travel Edition Mentos Jumboroll Mint 8x37g Mentos from €8.99 (€30.37 / 1 kg) Travel Edition Niederegger Suitcase with Marzipan classics 200g Niederegger from €21.99 (€109.95 / 1 kg) Travel Edition Starbrook mixed truffles 200g Starbrook from €8.99 (€44.95 / 1 kg) Travel Edition Reber Wolfgang and Constanze Kugeln 2x120g Reber from €14.99 (€62.46 / 1 kg) Travel Edition Nutella hazelnut spread with cocoa 350g Nutella from €8.99 (€25.69 / 1 kg) Travel Edition Nutella Weekly Pack, 7 x 30g Nutella from €18.49 (€88.05 / 1 kg) Travel Edition Set of paprika with doll head Chili Trade €12.99 (€129.90 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbear Candy Tin 120g Haribo from €9.99 (€83.25 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Kinder Chocolate, 4 x 100g Kinder from €9.99 (€24.98 / 1 kg) Was €13.99 - €4.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Mentos Jumboroll Cola 8x37g Mentos from €8.99 (€30.37 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Dark 360g Toblerone from €9.99 (€27.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Mentos Jumboroll Strawberry 8x37g Mentos from €8.99 (€30.37 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Fruit & Nut 360g Toblerone from €9.99 (€27.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Reber Constanze Mozart Kugel Gift Tin 300g Reber from €19.99 (€66.63 / 1 kg) 2 3 4 5 6