Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Special Offer Travel Edition Lindt Lindor Tube Dark Selection 387g Lindt from €26.99 (€69.74 / 1 kg) Was €37.99 - €11.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition TONE 120G TINY MILK WTR 14CA Toblerone from €6.49 (€54.08 / 1 kg) Travel Edition Starbrook flake milk truffles 200g Starbrook from €8.99 (€44.95 / 1 kg) Travel Edition The Jelly Bean Sour Mix 175g Jelly Bean €6.49 (€37.09 / 1 kg) Travel Edition The Jelly Bean Gourmet 280g Jelly Bean from €11.49 (€41.04 / 1 kg) Travel Edition The Jelly Bean Gourmet 175g Jelly Bean from €5.99 (€34.23 / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise Paw Patrol in the luggage-shaped case with toys 120g. Kinder from €23.99 (€199.92 / 1 kg) Travel Edition Hershey's America’s Favorites Assorted 500g Hershey's from €21.99 (€43.98 / 1 kg) Travel Edition Ritter Sport Tower Variety 1000g Ritter Sport from €33.99 (€33.99 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Ritter Sport Mini Nut Tower 200g Ritter Sport from €9.99 (€49.95 / 1 kg) Was €11.50 - €1.51 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition After Eight Mix mini snack bag 150g After Eight €7.49 (€49.93 / 1 kg) Travel Edition La Collina Toscana food grade rock salt 610g La Collina Toscana from €32.99 (€54.08 / 1 kg) Travel Edition Kinder Bueno White, Travel Edition 312g Kinder from €13.99 (€44.84 / 1 kg) Travel Edition Celebrations Tin 165g Celebrations from €13.49 (€81.76 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade 200 g Haribo €4.29 (€19.50 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups sugarfree lollipops with fruit flavours (strawberry, cherry and cola) Chupa Chups from €4.99 (€75.61 / 1 kg) Multibuy Travel Edition HARIBO & MAOAM DUO PACK SOUR mix of fruit gums and chewy sweets Haribo from €15.49 (€23.72 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Special Offer Travel Edition Guylian Les Exclusives Assortment 327g Guylian from €14.99 (€45.84 / 1 kg) Was €18.49 - €3.50 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Fazer Geisha assorted chocolates 420g Geisha from €15.49 (€36.88 / 1 kg) Travel Edition Lindt Napolitains in a large, resealable sharing bag Lindt from €39.99 (€60.14 / 1 kg) Travel Edition Fazer Fazermint chocolates with a soft mint filling 420g Fazermint €15.49 (€36.88 / 1 kg) Travel Edition Anthon Berg Marzipan Bar Baileys 7x33g Anthon Berg from €11.49 (€49.74 / 1 kg) Multibuy Travel Edition M&M'S Mini Choco milk chocolate lentils in a sugar shell M&M’s from €9.99 (€32.23 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Travel Edition MILKA 300G CHOCO WAFER Milka from €13.49 (€44.97 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbears fruit gum 250g Haribo €4.29 (€17.16 / 1 kg) Travel Edition BISCOFF SANDWICH MIX 350G Biscoff from €8.99 (€25.69 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Skittles chewy candies coated with sugar, with wild berry flavor 318g Skittles from €8.99 (€28.27 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Multibuy Travel Edition Skittles chewy candies coated with sugar, with sour fruit flavor 318g Skittles from €8.99 (€28.27 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Travel Edition Ritter Sport Pistachio Tower milk chocolate bar with roasted and salted pistachio pieces Ritter Sport from €21.99 (€43.98 / 1 kg) Travel Edition Mentos Clean Breath sugarfree peppermint pastilles with sweeteners Mentos from €4.29 (€80.94 / 1 kg) Travel Edition Oreo Golden Bag 286g Oreo €9.99 (€34.93 / 1 kg) Travel Edition Lindt Multipack 3x300g milk chocolate bars with whole roasted hazelnuts Lindt €35.99 (€39.99 / 1 kg) Travel Edition Milk chocolate (48%) covered peanuts (24%) in a sugar shell. M&M’s from €13.99 (€85.30 / 1 kg) Travel Edition Nutella Next Destination Pack with three personalized jars of Nutella Nutella from €8.99 (€99.89 / 1 kg) Everyday Low Price Multibuy Lindt Gold milk chocolate tablet with sea salt and caramel pieces Lindt from €12.99 (€43.30 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 LINDT-BUY 2 FOR 26.99 Travel Edition Tic Tac TWO sugar-free mint candies with spearmint fresh and mild flavor, with sweeteners Tic Tac from €4.29 (€110.00 / 1 kg) Travel Edition Kinder white chocolate mix with Kinder Bueno White, Kinder Schoko-Bons White, and Duplo White Kinder €11.49 (€83.87 / 1 kg) Travel Edition Godiva Assorted Chocolate Travel Exclusice Truffle Box 153g Godiva from €34.99 (€228.69 / 1 kg) Travel Edition Godiva Assorted Chocolate travel exclusive Box 131g Godiva from €27.99 (€213.66 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Oreo Travel Mix 274g Oreo from €6.99 (€25.51 / 1 kg) Was €9.99 - €3.00 The reduced price is valid until 05/10/26 3 4 5 6 7