Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Travel Edition Original Berlin Currywurst by Curry Wolf Curry Wolf €9.99 (€45.41 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups mixed lollipops in a bag with the flavors of sour apple, sour lemon and sour strawberry Chupa Chups from €7.99 (€26.63 / 1 kg) Travel Edition Mentos Jumboroll chewy candies with berry flavor: cherry, blueberry and raspberry Mentos from €8.99 (€30.37 / 1 kg) Travel Edition Haribo My CityTrip fruit gums in the shape of 10 European landmarks Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Alpine milk chocolate 250g Milka from €5.49 (€21.96 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Caramel bar 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Crunchy Almonds Mix 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Crunchy Almond 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny White 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Travel Edition Toblerone Tiny Milk Bag 408g Toblerone from €21.99 (€53.90 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Messages bar 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Dark 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Travel Edition KITKAT Sharing bag 395g KitKat from €14.99 (€37.95 / 1 kg) Multibuy Travel Edition KITKAT® 2F Mini Mix Share Bag 365g KitKat from €14.99 (€41.07 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 KITKAT-BUY 2 FOR 23.99 Travel Edition Ricola Lemon Mint Sugarfree 75g Tin Ricola from €5.49 (€73.20 / 1 kg) Travel Edition Kinder chocolate bonbons covered in white chocolate Kinder €12.49 (€43.37 / 1 kg) Travel Edition Anthon Berg Royal Selection 297g Anthon Berg from €27.99 (€94.24 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL EXTRA DARK COLLECTION GIFTBOX 168g Venchi from €23.99 (€142.80 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL CHOCOVIAR MINI BOOK 115g Venchi from €19.99 (€173.83 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL SIGNATURE COLLECTION GIFTBOX 168g Venchi from €23.99 (€142.80 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL SIGNATURE TIN BOX 275g Venchi from €37.99 (€138.15 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL CREMINI GIFTBOX 135g Venchi from €19.49 (€144.37 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL GIFT HAMPER 200g Venchi from €27.99 (€139.95 / 1 kg) Travel Edition VENCHI TRAVEL RETAIL MAXI BOOK 205g Venchi from €34.99 (€170.68 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Chupa Chups Mega Chups Sour 180g Chupa Chups from €9.99 (€55.50 / 1 kg) Was €14.99 - €5.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Multibuy Travel Edition M&M's Cookie Dough pouch 310g M&M’s from €9.99 (€32.23 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Travel Edition NESTLÉ KITKAT® F1 Gift Pack 145g KitKat from €11.99 (€82.69 / 1 kg) Travel Edition M&Ms Peanut Candy Tin 330g M&M’s from €18.49 (€56.03 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Twix Hazelnut 440g Twix from €11.99 (€27.25 / 1 kg) Was €16.99 - €5.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition KitKat Tablet Hazelnut 99g KitKat from €4.49 (€45.35 / 1 kg) Travel Edition KitKat Tablet Double Chocolate 99g KitKat from €4.49 (€45.35 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Milka Biscoff 275g Milka from €5.49 (€19.96 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Toblerone White 200g Toblerone from €6.99 (€34.95 / 1 kg) Was €7.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Anthon Berg Chocolate Liqueurs and Cocktails 312g Anthon Berg €25.99 (€83.30 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Toblerone Assorted Pralines 300g Toblerone from €17.49 (€58.30 / 1 kg) Was €22.99 - €5.50 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Toblerone Crunchy Bar 200g Toblerone from €6.99 (€34.95 / 1 kg) Was €7.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Responsible Choice Anthon Berg Chocolate Liqueurs 406g Anthon Berg from €19.99 (€49.24 / 1 kg) Was €27.99 - €8.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Assorted 212g Lindt from €16.99 (€80.14 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Anthon Berg Chocolate Single Malt 312g Anthon Berg from €19.99 (€64.07 / 1 kg) Was €27.99 - €8.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Pringles Suitcase with two 70g cans of Pringles Original and a set of travel stickers Pringles from €13.49 (€96.36 / 1 kg) 4 5 6 7 8