Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Responsible Choice Travel Edition Kusmi Travel Set organic teas 100g Kusmi Tea from €35.99 (€359.90 / 1 kg) Travel Edition AFTER EIGHT Raspberry without Mint 200g After Eight from €7.99 (€39.95 / 1 kg) Travel Edition After Eight Orange without Mint 200g After Eight €7.99 (€39.95 / 1 kg) Travel Edition Reber Berlin Mozart Suitcase 160g Reber €17.99 (€112.44 / 1 kg) Travel Edition Reber Mozart Kugeln with Austria sleeve 240g Reber €15.99 (€66.62 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Crazyplane with Lollipop, 12g Chupa Chups from €4.49 (€374.17 / 1 kg) Travel Edition Guylian Multipack Sea Shells 4x250g Guylian from €36.99 (€36.99 / 1 kg) Travel Edition Original Sacher Fudge cake with egg liqueur 400g Original Sacher €39.99 (€99.98 / 1 kg) Travel Edition Lindt Assorted Napolitains Carrier Box 250g Lindt from €18.99 (€75.96 / 1 kg) Travel Edition Starbrook cocoa dusted truffles Original 200g Starbrook from €6.49 (€32.45 / 1 kg) Travel Edition Niederegger Marzipan classics Germany 300g Niederegger €19.99 (€66.63 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Troppifrutti Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Travel Edition Haribo The Smurfs 425 g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade 700 g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition The Jelly Bean F. Mix 175g Jelly Bean €6.49 (€37.09 / 1 kg) Travel Edition Mentos mini rolls in the mini pencil case Mentos from €9.99 (€86.12 / 1 kg) Travel Edition Haribo Starmix 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Tropifrutti 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Peaches 450 G Haribo €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Kinder Happy Moments Mini Mix Beutel 337g Kinder from €15.99 (€47.45 / 1 kg) Travel Edition Guylian Master Selection 185g Guylian from €22.99 (€124.27 / 1 kg) Travel Edition Mentos mini fan with candy Mentos from €11.49 (€273.57 / 1 kg) Travel Edition Kinder Maxi Travel Edition 378g Kinder from €13.49 (€35.69 / 1 kg) Travel Edition Maltesers Tin 111g Maltesers from €13.49 (€121.53 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Gingery Orange 360g Toblerone from €9.99 (€27.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Haribo Happy Germany 700g Haribo €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo Sailor Mix 700g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo Twin Snakes 700g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Chupa Chups Cool Friends 192g Chupa Chups from €22.99 (€119.74 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Ritter Sport Choco Cube Pouch 397g Ritter Sport from €17.99 (€45.31 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 RITTER SPORT-BUY 2 FOR 26.99 Travel Edition Kinder Mini Bueno 400g Kinder from €15.99 (€39.98 / 1 kg) Travel Edition Starbrook tin assorted pralines 200g Starbrook from €18.99 (€94.95 / 1 kg) Travel Edition Reber Mozart Kugeln in luxury tin 300g Reber from €19.99 (€66.63 / 1 kg) Travel Edition Truffle Condiments Gift 230g Borgo de' Medici from €14.99 (€65.17 / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise, 80g Kinder from €9.49 (€118.62 / 1 kg) Travel Edition Reber Mozart-Kugel 10 pieces bag 200g Reber from €9.99 (€49.95 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Haribo Maoam Mao Mix Pouch 750g Maoam from €15.49 (€20.65 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Travel Edition Skittles Fruits pouch Tin 195g Skittles from €13.49 (€69.18 / 1 kg) Travel Edition Mentos Jumboroll Fruit 8x37g Mentos from €8.99 (€30.37 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Crunchy Almonds 360g Toblerone from €9.99 (€27.75 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 5 6 7 8 9