Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Special Offer Travel Edition Rifai Cashew Truffles 150g Rifai from €9.99 (€66.60 / 1 kg) Was €12.99 - €3.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Milk chocolate (68%) in a sugar shell. 200g M&M’s from €13.49 (€67.45 / 1 kg) Travel Edition Starbrook seashells Stewardess 250g Starbrook from €8.99 (€35.96 / 1 kg) Travel Edition Kinder Mini Chocolate 460g Kinder from €15.99 (€34.76 / 1 kg) Travel Edition Haribo Starmix Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Travel Edition Niederegger Marzipan classics gold 200g Niederegger from €12.99 (€64.95 / 1 kg) Travel Edition Oreo Cookie Case 154g Oreo from €12.49 (€81.10 / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise Mascot filled with 7 surprise eggs, 140g Kinder from €31.99 (€228.50 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition Ricola Swiss Herbal Candy Selection - 180g Gift Box Ricola from €14.99 (€83.28 / 1 kg) Travel Edition KitKat Tablet Salted Caramel 99g KitKat from €4.49 (€45.35 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Toblerone Pink 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Friends & Party mix of fruit gums Halal 649g Haribo €14.99 (€23.10 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition KK CKY Mix Gift Pack MCPcert 36x244g NL KitKat from €8.99 (€36.84 / 1 kg) Travel Edition Guylian Belgian seashells collection 362g Guylian from €18.49 (€51.08 / 1 kg) Travel Edition MKA 294G CHOCO GRAINS POUCH Milka from €13.49 (€45.88 / 1 kg) Travel Edition DAIM 250G MINI MILK CARAMEL Daim from €11.49 (€45.96 / 1 kg) Travel Edition MILKA LU POUCH 280G Milka from €13.49 (€48.18 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Starmix mix of fruit gums, cola-flavored gums and sweet foam gums 250g Haribo from €3.99 (€15.96 / 1 kg) Travel Edition BISCOFF CLASSIC 420G Biscoff from €7.49 (€17.83 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Skittles chewy candies coated with sugar, with fruit flavor 318g Skittles from €8.99 (€28.27 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Travel Edition Kinder milk chocolate with milk filling in a pencil case Kinder from €15.99 (€79.95 / 1 kg) Travel Edition Kinder Cards wafer speciality filled with milk cream and cocoa cream Kinder from €15.49 (€50.46 / 1 kg) Travel Edition Katjes vegan foam fruitgum & licorice– Made with no animal gelatine, no artificial colouring Katjes from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Travel Edition Katjes vegan licorice – Made with no animal gelatine, no artificial colouring Katjes from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Travel Edition Katjes vegan foam fruitgum – Made with no animal gelatine, no artificial colouring or flavouring Katjes from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Travel Edition Katjes vegan fruitgum – Made without animal gelatine, no artificial colouring or flavouring Katjes from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Travel Edition KITKAT Balls Milk Bag 140g KitKat from €4.49 (€32.07 / 1 kg) Travel Edition Game, set, match! Ginger and lemon play doubles to give you an intensely refreshing break. Kusmi Tea from €7.99 (€199.75 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition Kusmi Tiny house with 2 tea miniatures :Earl grey Anastasia with citrus fruits and Prince vladimir with Spicy notes Kusmi Tea from €12.99 (€324.75 / 1 kg) Responsible Choice Travel Edition Kusmi Tiny house with 2 tea miniatures :AquaRosa : a Caffeine free blend of hibiscus and Spearmint green tea Kusmi Tea from €12.99 (€324.75 / 1 kg) Travel Edition Ricola Cranberry Dose 6X12 75G Ricola from €5.49 (€73.20 / 1 kg) Travel Edition Haribo Schnecken licorice 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Milka Messages tablet 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Travel Edition Rocher 70% dark chocolate tablet with hazelnut filling and hazelnut pieces Ferrero Rocher from €15.99 (€59.22 / 1 kg) Travel Edition Guylian Temptations 316g Mix Tube Guylian from €22.99 (€72.75 / 1 kg) Travel Edition Kinder mix with Kinder Bueno, Hanuta Minis, Tronky, and Duplo Kinder from €11.49 (€64.19 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Lindt Napolitains mixed chocolates including milk pistachio Lindt from €24.99 (€49.98 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Rocher Iconic Gift 300g Ferrero Rocher from €29.99 (€99.97 / 1 kg) Travel Edition Raffaello tablet with white chocolate flavour and creamy centre Raffaello from €15.99 (€59.22 / 1 kg) Travel Edition Kinder Kinderini cookies with cocoa content Kinder from €13.99 (€50.87 / 1 kg) 6 7 8 9 10