Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Country of origin Country of origin Austria Belgium Bulgaria China Czech Republic Denmark Finland France Germany Great Britain Hungary India Ireland Italy Lebanon miscellaneous Netherlands Poland Slovakia Spain Sweden Switzerland Turkey USA Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand After Eight Anthon Berg Baratti & Milano Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Cadbury Celebrations Chili Trade Chupa Chups Confiserie Felicitas Curry Wolf Daim Dumle Fazermint Ferrero Rocher Fruitella Geisha Godiva Guylian Haribo Hershey's Jelly Bean Karl Fazer Katjes Kinder KitKat Konditorei Groissböck Kusmi Tea La Collina Toscana Lakrids by Bülow Lindt Loacker IT LU M&M’s Maass Tee Maltesers Maoam Marabou Meinl Mentos Milka Mirabell Nestlé Nestlé Sustain.Sourced Cocoa Neuhaus Niederegger Nutella Oreo Original Sacher Paw Patrol PEZ Pringles Quality Street Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Royal Dansk Simply Chocolate Skittles Smarties Starbrook Steirerkraft Tic Tac Toblerone Trolls Twinings Twix Tyrkisk Peber Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wijngaard 382 Item(s) Travel Edition Nutella Biscuits cookies filled with Nutella Nutella from €7.99 (€28.95 / 1 kg) Special Offer Travel Edition OREO MINI POUCH 240G Oreo from €6.49 (€27.04 / 1 kg) Was €9.49 - €3.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Special Offer Travel Edition OREO 286G ORIGINAL POUCH Oreo from €6.99 (€24.44 / 1 kg) Was €9.99 - €3.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition M&M’S Crispy Party Pack 675g M&M’s from €24.99 (€37.02 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Toblerone Milk Messages bar 200g Toblerone from €6.99 (€34.95 / 1 kg) Was €7.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Mentos sugar-free mint pastilles with strawberry flavor, with sweeteners Mentos from €4.29 (€80.94 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink tower with mini chocolate bars Ritter Sport from €9.99 (€39.96 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Ritter Sport pink mini chocolate bars in a bag Ritter Sport from €14.99 (€29.98 / 1 kg) Was €21.99 - €7.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Special Offer Travel Edition Anthon Berg Chocolate Liqueurs Baileys 375g Anthon Berg from €19.99 (€53.31 / 1 kg) Was €27.99 - €8.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Travel Edition Reypenaer & Wyngaard Flavors Giftset is a special selection of different flavors: - Reypenaer - 1 year old - Wyngaard Mustard Dill - 4 months - Wyngaard Truffle - 4 months - Wyngaard Black Pepper - 4 months Wijngaard from €34.99 (€59.31 / 1 kg) Travel Edition HARIBO fruit gums with peach flavor Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo fruit gums with foam sugar with blueberry, wild berry and strawberry flavor Haribo from €9.49 (€14.60 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 250g Milka from €5.49 (€21.96 / 1 kg) Multibuy Travel Edition MILKA OREO MILK MINI 300G Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Special Offer Travel Edition Travel Collection Mix Pouch 400g Milka from €14.99 (€37.48 / 1 kg) Was €21.99 - €7.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Multibuy Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 300g Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Travel Edition Toblerone Tiny Classic Mix Bag 408g Toblerone from €21.99 (€53.90 / 1 kg) Travel Edition Baratti & Milano Ballotin pralines filled with pistachio 150g Baratti & Milano from €18.99 (€126.60 / 1 kg) Travel Edition NESTLE Snack Mix 130g Nestlé €6.99 (€53.77 / 1 kg) Travel Edition KITKAT Mini Snack bag 130g KitKat from €6.49 (€49.92 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Mix Fizz 425g HALAL Haribo from €5.49 (€12.92 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Travel Collection 250g Pouch Milka from €9.99 (€39.96 / 1 kg) Was €13.49 - €3.50 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Milka Extra Biscoff 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Lindt LINDOR Cornet Milk 212g Lindt from €16.99 (€80.14 / 1 kg) Travel Edition Ritter Sport Choco Cubes and Mini Gift Box 226g Ritter Sport from €14.99 (€66.33 / 1 kg) Travel Edition Ricola Swiss Herbal Candy Selection - 125g bag Ricola from €5.99 (€47.92 / 1 kg) Special Offer Travel Edition AFTER EIGHT Orange without Mint 400g After Eight from €9.99 (€24.98 / 1 kg) Was €15.49 - €5.50 The reduced price is valid until 31/10/26 Everyday Low Price Multibuy Lindt Gold Bar Milk Hazelnut Mix Messages 300g Lindt from €11.99 (€39.97 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 LINDT-BUY 2 FOR 26.99 Travel Edition Haribo Pico-Balla 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbears 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Starmix 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tangfastics 425 G Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Mentos Gum gift pack Global 100g Mentos from €9.99 (€99.90 / 1 kg) Multibuy Travel Edition HARIBO & MAOAM DUO PACK SOUR mix of fruit gums and chewy sweets Haribo from €15.49 (€23.72 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Travel Edition Tic Tac Lilliput Strawberry 228g Tic Tac from €14.99 (€65.75 / 1 kg) Multibuy Travel Edition M&M'S Message Pouch Peanut 330g M&M’s from €9.99 (€30.27 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 13.99 Travel Edition HARIBO Miami Fizz vegan fruit gums Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Mix 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Multibuy Travel Edition Toblerone Tiny Milk 240g Toblerone from €13.99 (€58.29 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 TOBLERONE-BUY 2 FOR 19.99 Everyday Low Price Special Offer Toblerone White bar 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 6 7 8 9 10