Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Black / Green / Fruit Tea Cadbury Pouch Cadbury Tablet Standard Gifting Halal Lindt Excellence Lindt Kids Lindt Lindor Lindt Maxi Plaisir Lindt Napolitains Lindt Pralines Lindt Tablet Standard Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium MW Handle Pouch Large MW Handle Pouch Medium MW Pouch Large MW Pouch Medium MW Pouch Small MW Shapes Large MW Shapes Medium MW Tins Pouch Pouch Small Sharing Tablet Standard Toblerone Tablet Large Toblerone Tablet Standard Toblerone Tiny Grape variety Grape variety Barbera Cab.,Merl.-Blend Cab.Sauv.,Shiraz Cab.Sauv. blend Cabernet Cabernet Sauvig. Corvina a.o. Glera Grauburgunder Merlot miscellaneous Pinot Noir Primitivo Riesling Sauvignon Blanc Spätburgunder Country of origin Country of origin Australia Austria Barbados Belgium Bulgaria Canada China Czech Republic Denmark Dominican Rep. Estonia Finland France Germany Great Britain Greece Hungary India Ireland Italy Japan Latvia Lebanon Mexico miscellaneous Netherlands Nicaragua Poland Portugal Scotland Slovakia South africa Spain Sweden Switzerland Taiwan Turkey Ukraine USA Production area Production area Alba Bordeaux Burgenland Margaux Pfalz Prosecco Puglia Rheingau Rheinhessen Saint-Émilion Southern Styria Stellenbosch Valpolicella Veneto Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Region Region Burgenland Rhineland-Palatinate Bordeaux Veneto Coastal Region Hesse Piemonte Puglia South Australia Southern Styria Price Price From To Whisky region Whisky region Highlands Ireland Islands Islay Kentucky Lowlands Speyside Tennessee Brand Brand Aberlour After Eight Anthon Berg Aperol Ardbeg Bache-Gabrielsen Balvenie Baratti & Milano BenRiach Bergwild Biscoff Borgo de' Medici Bowmore Bruichladdich Bushmills Cadbury Camus Celebrations Chupa Chups Daim Dalmore Danzka Dewar's Douglas Laing Dumle Ferrero Rocher Fettercairn Flor de Caña Fruitella Geisha Glenfiddich Glenmorangie Godiva Graham's Guylian Haribo Hendrick's Hershey's Hibiki Highland Park Jack Daniel's Jägermeister Jameson Jelly Bean Johnnie Walker Jura Katjes Kinder KitKat Kusmi Tea Kweichow Moutai La Collina Toscana Laphroaig Lindt Loch Lomond M&M’s Maass Tee Macallan Maltesers Maoam Marabou Markus Schneider Masi Meinl Mentos Metaxa Milka Mouton Cadet Nestlé Niederegger Nutella Old Pulteney Oreo Original Sacher PEZ Raffaello Reber Ricola Rifai Ritter Sport Scheiblhofer Sierra Skittles Smarties Smokehead Speyburn Starbrook Steirerkraft Talisker Tamnavulin The Glenlivet Tic Tac Toblerone Togouchi Tomatin Twinings Van Slooten Venchi Wiener Backstüberl Wittmann 590 Item(s) Travel Edition Milk chocolate (48%) covered peanuts (24%) in a sugar shell. M&M’s from €13.99 (€85.30 / 1 kg) Travel Edition Royal Dansk butter cookies in a tin Royal Dansk from €12.99 (€38.21 / 1 kg) Travel Edition Cadbury milk chocolate with whole hazelnuts 280g Cadbury from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Milka Messages tablet 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Travel Edition Kinder mix with Kinder Bueno, Hanuta Minis, Tronky, and Duplo Kinder from €11.49 (€64.19 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Lindt Napolitains mixed chocolates including milk pistachio Lindt from €24.99 (€49.98 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Special Offer Travel Edition Oreo Travel Mix 274g Oreo from €6.99 (€25.51 / 1 kg) Was €9.99 - €3.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition Anthon Berg Royal Selection 297g Anthon Berg from €27.99 (€94.24 / 1 kg) Travel Edition Jägermeister Herbal Liqueur 35% 2 x 1L Twinpack Jägermeister from €33.99 (€17.00 / 1 l) Travel Edition 1800 Anejo Triple Cask 40% 1L 1800 from €79.99 (€79.99 / 1 l) Special Offer Travel Edition NESTLE Milk Biscuits Chocolate 280g Nestlé from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition M&Ms Peanut Candy Tin 112g M&M’s from €8.99 (€80.27 / 1 kg) Special Offer Travel Edition NESTLE Milk Hazelnut Chocolate 280g Nestlé from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition NESTLE Milk Chocolate 280g Nestlé from €9.99 (€35.68 / 1 kg) Was €11.99 - €2.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition KITKAT Mini Snack bag 130g KitKat from €6.49 (€49.92 / 1 kg) Everyday Low Price Special Offer Toblerone Crispy Caramel 340g Toblerone from €9.99 (€29.38 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 Travel Edition HARIBO Mix Fizz 425g HALAL Haribo from €5.49 (€12.92 / 1 kg) Travel Edition Lindt LINDOR Tube Assorted with Pistachio 387g Lindt from €35.99 (€93.00 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Travel Collection 250g Pouch Milka from €9.99 (€39.96 / 1 kg) Was €14.49 - €4.50 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition Oreo Tin 176g Oreo from €9.99 (€56.76 / 1 kg) Travel Edition Fruittella Berries and Cherry 200g Fruitella €5.99 (€29.95 / 1 kg) Travel Edition Fruittella Strawberry 200g Fruitella €5.99 (€29.95 / 1 kg) Multibuy Travel Edition HARIBO & MAOAM DUO PACK SOUR mix of fruit gums and chewy sweets Haribo from €15.49 (€23.72 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Travel Edition Tic Tac Lilliput Strawberry 228g Tic Tac from €14.99 (€65.75 / 1 kg) Travel Edition Flor de Caña ECO Rum 40% 0.7L Flor de Caña €43.99 (€62.84 / 1 l) Travel Edition Flor de Cana Rum Volcanic Bourbon Cask 40% 1L gift pack Flor de Caña €79.99 (€79.99 / 1 l) Travel Edition Starbrook cocoa dusted truffles Original 200g Starbrook from €6.49 (€32.45 / 1 kg) Travel Edition Kinder Mini Bueno 400g Kinder from €15.99 (€39.98 / 1 kg) Travel Edition Jägermeister Liqueur + 3 Metal Shot Cups 35% 1L Jägermeister from €19.49 (€19.49 / 1 l) Travel Edition Niederegger Marzipan classics gold 200g Niederegger from €12.99 (€64.95 / 1 kg) Travel Edition Jameson Irish Whiskey Triple Triple 40% 1L Jameson from €33.49 (€33.49 / 1 l) Travel Edition After Eight Mix mini snack bag 150g After Eight €7.49 (€49.93 / 1 kg) Travel Edition Haribo Pico-Balla 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Haribo The Smurfs 425 g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Mentos mini rolls in the mini pencil case Mentos from €9.99 (€86.12 / 1 kg) Travel Edition Kinder Surprise Paw Patrol in the luggage-shaped case with toys 120g. Kinder from €23.99 (€199.92 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Starmix 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tangfastics 425 G Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade cotton bag with three bags of Travel Parade fruit gums and a memory game 300g Haribo €9.99 (€33.30 / 1 kg) Travel Edition Kinder Cards wafer speciality filled with milk cream and cocoa cream Kinder from €15.49 (€50.46 / 1 kg) 11 12 13 14 15