Filter Reset filter Product line La Creme Main Le Lift Sort by: Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products CHANEL La Creme Main Hand Care from €52.99 50 ml (€105.98 / 100 ml) CHANEL La Creme Main Hand Care from €52.99 50 ml (€105.98 / 100 ml) CHANEL Le Lift Hand Care from €62.99 50 ml (€125.98 / 100 ml)