Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Country of origin Country of origin Austria Price Price From To Brand Brand Freihof 9 Item(s) Multibuy Freihof 1885 Apricot 35%0,5L Freihof €17.99 (€35.98 / 1 l) The reduced price is valid until 31/10/26 FREIHOF-BUY 2 FOR 25.90 Multibuy Freihof 1885 Hazelnut 35% 0,5L Freihof €17.99 (€35.98 / 1 l) The reduced price is valid until 31/10/26 FREIHOF-BUY 2 FOR 25.90 Freihof Mirtillo 22.5% 0.7L Freihof €21.99 (€31.41 / 1 l) Multibuy Freihof 1885 Raspberry 35% 0,5L Freihof €17.99 (€35.98 / 1 l) The reduced price is valid until 31/10/26 FREIHOF-BUY 2 FOR 25.90 Freihof Williams Pear Fruit Bottle 40% 0.7L Freihof from €31.99 (€45.70 / 1 l) Multibuy Freihof 1885 Williams Pear 35% 0,5L Freihof €17.99 (€35.98 / 1 l) The reduced price is valid until 31/10/26 FREIHOF-BUY 2 FOR 25.90 Vienna Coffee Liqueur 23% 0,5L Freihof €19.99 (€39.98 / 1 l) Multibuy Freihof 1885 Gentian 37.5% 0,5L Freihof €17.99 (€35.98 / 1 l) The reduced price is valid until 31/10/26 FREIHOF-BUY 2 FOR 25.90 Nuessle Hazelnut Liqueur 30% 0,7L Freihof €16.99 (€24.27 / 1 l)