Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Country of origin Country of origin Lebanon miscellaneous Special editions Special editions Heinemann Edition Travel Edition Price Price From To Brand Brand Rifai 21 Item(s) Travel Edition Heinemann Edition Bite-sized snacks made with dates, nuts and sweetened with honey. individually wrapped Rifai €11.49 (€95.75 / 1 kg) Travel Edition Rifai Premium Mix of dried fruits, raw peanuts & nuts Rifai €11.49 (€67.59 / 1 kg) Travel Edition Rifai Sporty Mix of roasted soy beans, dried fruits & raw nuts Rifai €11.49 (€67.59 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Rifai Cashew Truffles 150g Rifai from €9.99 (€66.60 / 1 kg) Was €12.99 - €3.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Rifai 4-NRGY Mix 160g Rifai €11.49 (€71.81 / 1 kg) Rifai roasted cashews with black pepper and salt Rifai €11.99 (€79.93 / 1 kg) Rifai Almond Mix 150g Rifai €8.99 (€59.93 / 1 kg) Rifai Mix Super Extra 150g Rifai €6.99 (€46.60 / 1 kg) Rifai roasted cashews with thyme Rifai €11.99 (€79.93 / 1 kg) Rifai Super Mix of roasted nuts Rifai €14.49 (€41.40 / 1 kg) Rifai Spicy Mix 150g Rifai €8.99 (€59.93 / 1 kg) Rifai Booster mix of raw nuts and dried fruits Rifai €9.99 (€62.44 / 1 kg) Rifai Extra Mix of roasted nuts and kernels Rifai €8.99 (€29.97 / 1 kg) Rifai Mix Kernels 300g Rifai from €16.99 (€56.63 / 1 kg) Rifai Cashew Salted Tin 150g Rifai €11.99 (€79.93 / 1 kg) Rifai Fit Mix of unsalted dry roasted nuts coated with Neopuntia ® Rifai €9.99 (€62.44 / 1 kg) Rifai Mix Classic Roasted nuts and kernels 300g Rifai €7.99 (€26.63 / 1 kg) Special Offer Al Rifai Mix Classic 150g Rifai from €4.99 (€33.27 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 31/10/26 Rifai Paprika Chilli Lime Mix 250g Rifai €11.49 (€45.96 / 1 kg) Out of stock Travel Edition Rifai Mega Omega Mix of raw nuts, raw seeds & dried fruits Rifai €11.49 (€82.07 / 1 kg) Out of stock Rifai Cocktail Mix Nuts and Crackers 250g Rifai €7.49 (€29.96 / 1 kg)