Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Bag Gifting Halal Pouch Pouch Small Sharing Skanda Country of origin Country of origin Belgium Denmark Germany Hungary Turkey Special editions Special editions Travel Edition Price Price From To Brand Brand Haribo 40 Item(s) Travel Edition Haribo Tropi Frutti 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel-Parade 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Happy Cola fruit gum with cola flavor Haribo €4.29 (€17.16 / 1 kg) Travel Edition Haribo Pico-Balla 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition Haribo The Smurfs 425 g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Starmix 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Tangfastics 425 G Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Giant Roulette fruit gums with fruit, cola and sour fruit flavours 225g Haribo €7.99 (€35.51 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Miami Fizz vegan fruit gums Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Pixel 650g Haribo from €9.49 (€14.60 / 1 kg) Travel Edition Haribo Starmix Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Travel Edition Haribo Peaches 450 G Haribo €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Travel Parade 200 g Haribo €4.29 (€19.50 / 1 kg) Travel Edition Haribo Starmix 450 g Halal Haribo €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition Haribo Twin Snakes 700g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Friends & Party mix of fruit gums Halal 649g Haribo €14.99 (€23.10 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbears fruit gum 250g Haribo €4.29 (€17.16 / 1 kg) Travel Edition HARIBO fruit gums with peach flavor Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo Goldbears Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbear Candy Tin 120g Haribo from €9.99 (€83.25 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Troppifrutti Pouch 750g Haribo from €9.49 (€12.65 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Haribo Pick&Party Pouch Minis 748g Haribo from €15.49 (€20.71 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Travel Edition Haribo Travel Parade 700 g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo Happy-Cola 450 g Halal Haribo from €5.49 (€12.20 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Tropifrutti 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Goldbears 450 G Haribo from €4.99 (€11.09 / 1 kg) Travel Edition Haribo Happy Germany 700g Haribo €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo Sailor Mix 700g Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Multibuy Travel Edition HARIBO & MAOAM DUO PACK SOUR mix of fruit gums and chewy sweets Haribo from €15.49 (€23.72 / 1 kg) The reduced price is valid until 05/10/26 MIXBONUS-BUY 2 FOR 24.99 Travel Edition Haribo Schnecken licorice 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Starmix mix of fruit gums, cola-flavored gums and sweet foam gums 250g Haribo from €3.99 (€15.96 / 1 kg) Travel Edition Haribo My CityTrip fruit gums in the shape of 10 European landmarks Haribo from €9.49 (€13.56 / 1 kg) Travel Edition Haribo fruit gums with foam sugar with blueberry, wild berry and strawberry flavor Haribo from €9.49 (€14.60 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Mix Fizz 425g HALAL Haribo from €5.49 (€12.92 / 1 kg) Travel Edition HARIBO Pixel 425g Haribo from €4.99 (€11.74 / 1 kg) HARIBO Click Mix 800g Haribo €16.99 (€21.24 / 1 kg) HARIBO Stjerne Mix Sour 900g Haribo €16.99 (€18.88 / 1 kg) HARIBO Chamallows Party 400g Haribo from €4.99 (€12.48 / 1 kg) Haribo Goldbears Box 450g Haribo from €7.99 (€17.76 / 1 kg)