Filter Sort by Sort by Filter Sort by Sort options Popularity Lowest price Highest price Name A-Z Name Z-A Brand A-Z New Products Product line Product line Milka Bisquit Collection Milka Pouch Milka Tablet Medium Milka Tablet Small Tablet Standard Country of origin Country of origin Austria Czech Republic Germany Hungary Poland Slovakia Special editions Special editions Travel Edition Price Price From To Brand Brand Milka 33 Item(s) Travel Edition Milka Favorites 300g Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) Travel Edition Milka chocolate individually wrapped and coming in 3 flavours: Alpine Milk, Strawberry and Hazelnut. Milka from €19.99 (€58.79 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Milka Extra Salted Caramel Almond 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Special Offer Travel Edition Milka Extra Alpine Milk 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition MILKA 300G CHOCO WAFER Milka from €13.49 (€44.97 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 250g Milka from €5.49 (€21.96 / 1 kg) Multibuy Travel Edition Milka Tender Moments Alpine Milk Pouch Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Multibuy Travel Edition MILKA OREO MILK MINI 300G Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Travel Edition Milka Mini Supermix 200g Milka from €8.49 (€42.45 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Milka Biscoff 275g Milka from €5.49 (€19.96 / 1 kg) Travel Edition MKA 294G CHOCO GRAINS POUCH Milka from €13.49 (€45.88 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Milka Extra Biscoff 190g Milka from €4.99 (€26.26 / 1 kg) Was €5.99 - €1.00 The reduced price is valid until 30/09/26 Travel Edition MILKA LU POUCH 280G Milka from €13.49 (€48.18 / 1 kg) Everyday Low Price Travel Edition Alpine milk chocolate 250g Milka from €5.49 (€21.96 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Travel Collection Mix Pouch 400g Milka from €14.99 (€37.48 / 1 kg) Was €21.99 - €7.00 The reduced price is valid until 05/10/26 Multibuy Travel Edition Alpine milk chocolate with whole hazelnuts 300g Milka from €13.99 (€46.63 / 1 kg) The reduced price is valid until 31/10/26 MILKA-BUY 2 FOR 21.99 Everyday Low Price Travel Edition Milka Messages tablet 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Special Offer Travel Edition Travel Collection 250g Pouch Milka from €9.99 (€39.96 / 1 kg) Was €14.49 - €4.50 The reduced price is valid until 30/09/26 Everyday Low Price Milka Triolade Tablet 280g Milka from €5.49 (€19.61 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Choco Swing Biscuit 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Strawberry Cheesecake Tablet 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Milka Oreo 100g Milka €3.49 (€34.90 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Toffee Whole Nut 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Oreo Bar 300g Milka from €5.49 (€18.30 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Peanut Caramel 276g Milka from €5.49 (€19.89 / 1 kg) Everyday Low Price Milka tablet Nussini 270g Milka from €5.49 (€20.33 / 1 kg) Alpenmilch Schokolade mit weisser Schokolade (16 %). Milka €3.49 (€38.78 / 1 kg) Alpenmilch Schokolade mit Haselnussstückchen 90g Milka €3.49 (€38.78 / 1 kg) Alpine milk chocolate 90g Milka €3.49 (€38.78 / 1 kg) White Chocolate 90g Milka €3.49 (€38.78 / 1 kg) Milka Daim 90g Milka €3.49 (€38.78 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Whole Almonds 270g Milka from €5.49 (€20.33 / 1 kg) Everyday Low Price Milka Raisins & Nuts Tablet 270g Milka from €5.49 (€20.33 / 1 kg)